Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Grażyna sieje postrach w Zemborzycach.Ale w rzeczywistości to trzeszczący kurdupel,który ma iloraz inteligencji na poziomie kury nioski.Jej mniemanie o sobie i swioich zasługach dla edukacji narodowej jest olbrzymie.To babsko u podwładnych wywołuję sraczkę,u małych dzieci trwogę,u starszych chichot.Większość rodziców kieruje się powiedzeniem:nie zaczepiaj gówna niech nie śmierdzi. I tym sposobem smród się rozszedł. To co opisuje artykuł,to mały procent tego co się tam wyprawia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LECH napisał:
Pani Dyrektor ??? autowpis??
Chyba napisałam jasno : była uczennica. Radzę się dokształcić w czytaniu lub kupić lepsze okulary
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż też byłam uczennicą owej szkoły więc dobrze znam rygor tej oto pani..Już wiele razy była opisywana w gazetach za szykany i inne...Ale cóż ręka ręke myje..!!!!! Ludzie się nie odzywają bo to zadupie jest małe i wystarczy powiedzieć jedno złe słowo a połowa czopków tej 'dynastii' Cię zje..Jak historia pokazuje wiele 'mocarstw' upadało więc przyjedzie na nich kres..Gdyby nie to że zabierają te pkt.to by nikt tu nie został..Jacy są tam nauczyciele,czopki dyrektorki stare panny,które poniżają inncyh,bo rodzice nie pchają im kasy w dupę... Ta pani bardzo często miała o wszystko pretensje..!!! Szkoła równych szans czy jakoś tak? KPINA!!!! Dobra mina do złej gry..Może ktoś wreszczie po tylu latach niewoli wyzwoli Zemborzyce od tych państwa...!!!!! Cała 'monarchia' trzęsie Zemborzycami..!!! Od kościoła aż po biednych ludzi..!!! Bardzo ubawiła mnie sytuacja,gdy w dzień wyborów pan radny przybył do kościoła na bardzo ranną mszę aby ludzie go zaobaczyli( wcześniej nie był widywany na tej mszy)...W komisji wyborczej zawsze siedzą POwcy którzy zrobią wszystko aby przypadkiem ktoś źle nie zagłosował.!!!! Do tej pory mam trałmę po tej szkole...Współczuję dzieciom i rodzicom bo wiem co to znaczy..Ach bym zapomniała najlepsza jest jedna pani sprzątaczka Kabel która wszytsko 'górze' doniesie..Mile ją pozdrawiam..!!! Niech wie,że u mnie nie ma szacunku i jest tylko popychadłem i zerem w ZEMBORZYCACH...!!!!! Straciłam tam 6lat i jak się niezmiernie cieszę,że nie musiałam zostać w tej szkole w gimnazjum..!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uczeń napisał:
Chodzę do tej szkoły i mi też z z zachowania bardzo dobrego wyszło dobre, chociaż nauczyciele dostali kartkę z propozycjami zachowań i wszyscy proponowali mi wzorowe, tylko dwóch bardzo dobre. Ja mimo wszystko zostaję w tej szkole do końca gimnazjum, bo owszem, dyrektorka jest podła dla nauczycieli, których nie lubi, ale szkoła jest zadbana, nie śmierdzi tam, jest czysta, woźne pilnują kto wychodzi ze szkoły w czasie lekcji a na korytarzach zawsze są dyżury. W szkołach w mieście, np. jak otworzy się drzwi do łazienki to wypada na korytarz okropny smród, w klasach śmierdzi i jest o wiele bardziej brudno niż w naszej szkole, ale nie można mieć wszystkiego, jak ładna szkoła to atmosfera gorsza a w innych szkołach jest na odwrót. Dyrektorka jest żoną polityka, więc szkoła dostaje dużo pieniędzy na realizowanie różnych projektów i tablic interaktywnych co jest z pewnością dobre dla nas. Widziałam osobiście kilku nauczycieli, którzy płakali po rozmowach z dyrektorką. Jednak uważam, że szkoła jest prowadzona dobrze a dzieci są tam dobrze traktowane, bo jeśli rodzicom coś nie spodoba, idą do dyrektorki i załatwiają sprawę a wszystko jest tak jak wcześniej! Mi się tu podoba i nie zamierzam zmieniać szkoły. Zachęcam uczniów do zapisywania się do tej podstawówki, gimnazjum, ale nie polecam jej nauczycielom, bo tak na prawdę na koniec roku nikt nie pozwoli dyrektorce na takie głupoty. Te podania składali rodzice, którzy na prawdę trochę wyolbrzymiają każdy błąd dyrektorki i uważają, że w innych szkołach jest idealnie! Więc jeszcze raz mówię: Zachęcam do zapisywania tu uczniów, ale nie zachęcam nauczycieli do pracy w tej szkole.
To kto bedzie cie uczył jak odejda? Daniewska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Była uczennica napisał:
Proszę nie być śmiesznym! Chodziłam do tej szkoły cała podstawówkę i gimnazjum i wcale nie czuję się jakbym była jak to Pani uznała w "zakładzie psychiatrycznym"! Bez przesady! Jestem zadowolona z tej szkoły i teraz chodzę do jednej z najlepszych szkół w Lublinie. To prawda, Pani Daniewska prowadzi tą szkołę twardą ręką ale to daje swoje efekty. W innych gimnazjach dzieciaki w 1 klasie są w stanie się upić, i przyjść pijane na dyskotekę szkolną, tu tak nie ma, bo Pani Daniewska tego pilnuje. Wolałaby Pani żeby Pani dziecko chodziło po szkole na piwo? Tu nie ma takiej opcji! I Ja, przez całe 9 lat, jakie spędziłam w tej szkole, nigdy nie widziałam żeby nauczyciel płakał przez Panią Daniewską. Trochę rozumu.
To niezły czopek musiasz być..Skoro tak bronisz..Pewnie latałaś sama na skargę do owej pani..Twardą ręką to można więzienie prowadzić a nie szkołe..Widocznie sama piłaś skoro takie rzeczy piszesz..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje dziecko też chodziło do tej szkoły.Szkoła jest nowa, mała,świetnie wyposażona,ale atmosfera w niej panująca wprawiła mnie w zdumienie.Nauczyciele zastraszeni, często zmieniani.Wyścig szczurów,rodzice robią prace za dzieci,żeby ich dzieci miały więcej punktów.W pierwszej klasie dziecku pani dyr kazała postawić poprawne zachowanie,bo się wierciło na lekcji. W szkole ważna jest dobra,miła atmosfera,żeby dzieci czuły się bezpiecznie,mniej ważne są piękne mury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również byłam uczennicą tego zespołu szkół (Gimnazjum). Wcale bym się nie zdziwiła gdyby była to prawda, bo dyrektorka to bardzo zawzięta babka i sieje nie mały postrach wśród nie tylko uczniów swojej szkoły, ale zwykłych mieszkańsów Zeborzyc. Uważa się za niewiadomo kogo a taka afera jest nie pierwsza i NAPEWNO nie ostatnia ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...666 napisał:
Cóż też byłam uczennicą owej szkoły więc dobrze znam rygor tej oto pani..Już wiele razy była opisywana w gazetach za szykany i inne...Ale cóż ręka ręke myje..!!!!! Ludzie się nie odzywają bo to zadupie jest małe i wystarczy powiedzieć jedno złe słowo a połowa czopków tej 'dynastii' Cię zje..Jak historia pokazuje wiele 'mocarstw' upadało więc przyjedzie na nich kres..Gdyby nie to że zabierają te pkt.to by nikt tu nie został..Jacy są tam nauczyciele,czopki dyrektorki stare panny,które poniżają inncyh,bo rodzice nie pchają im kasy w dupę... Ta pani bardzo często miała o wszystko pretensje..!!! Szkoła równych szans czy jakoś tak? KPINA!!!! Dobra mina do złej gry..Może ktoś wreszczie po tylu latach niewoli wyzwoli Zemborzyce od tych państwa...!!!!! Cała 'monarchia' trzęsie Zemborzycami..!!! Od kościoła aż po biednych ludzi..!!! Bardzo ubawiła mnie sytuacja,gdy w dzień wyborów pan radny przybył do kościoła na bardzo ranną mszę aby ludzie go zaobaczyli( wcześniej nie był widywany na tej mszy)...W komisji wyborczej zawsze siedzą POwcy którzy zrobią wszystko aby przypadkiem ktoś źle nie zagłosował.!!!! Do tej pory mam trałmę po tej szkole...Współczuję dzieciom i rodzicom bo wiem co to znaczy..Ach bym zapomniała najlepsza jest jedna pani sprzątaczka Kabel która wszytsko 'górze' doniesie..Mile ją pozdrawiam..!!! Niech wie,że u mnie nie ma szacunku i jest tylko popychadłem i zerem w ZEMBORZYCACH...!!!!! Straciłam tam 6lat i jak się niezmiernie cieszę,że nie musiałam zostać w tej szkole w gimnazjum..!!
Szczera prawda... szkoła może i jest nowoczesna, nowa, dobrze wyposażona, ale dzieci tam są zastraszone-kto da wiecej ten ma lepiej i tyle, nauczyciele każdego roku zmieniani,każdy na każdego donosi itp. Chodzić tam do szkoły to rzeczywiście czasami była trauma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chodze wlasnie do gimnazjum w zemborzycach ,dyrektorka ma niezly tupet ale czasami jest spoko ,niestety nic jej nie mozna zorbic no bo ma znajomosci w kuratorium i wyzej a np jej maż Lechu jest radnym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pin napisał:
W niektórych szkołacg dziwnie wyglądają relacje między dyrektorami a ich podwłądnymi. Np. w takim IX LO naucziele trzęsą portkami przed dyrektorką. To chore!
w XIX LO nauczyciele liza dyrektorow az piana z nich cieknie, a ci traktuja ich jak male dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daniewska poniża wszystkich, nazywa wieśniakami, a sama mieszkała na wsi w chałupie gdzie do pokoju wchodzić musiała po drabinie! "Zapomniał wół jak cielęciem był"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoła czyt. dyrektor ze stawiania punktów dodatnich czy ujemnych zrobiła sobie wojenkę z rodzicami kosztem dzieci. Ta manipulacja doprowadza do czystego przetargu a niektórzy nauczyciele tylko takim argumentem potrafią się wykazać. Ten temat to dopiero czubek góry tego co się dzieje w tej szkole najlepiej podpytać byłych a może i niektórych obecnych nauczycieli.Zastraszanie nauczycieli wzywanie policji do szkoły to codzienność. Mam nadzieję że to już koniec tego klanu i siania postrachu w Zemborzycach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o rety co się dzieje w tych Zemborzycach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marta napisał:
Po straciu z ową Panią Daniewską miałam wiele nieprzyjemności,co doprowadziło do uszczerbku w moim stanie zdrowia.Mam nadzieje,że ktoś w końcu usunie tę kobietę ze stanowiska dyrektora.Najgorszy pedagog jakiego znam.Trzymam kciuki za rodziców!
Pozdrawiam Pani Marto ! Zgadzam się z Pani zdaniem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agnieszka .z napisał:
ten błąd to zwykły blef Szkoła czyt. dyrektor ze stawiania punktów dodatnich czy ujemnych zrobiła sobie wojenkę z rodzicami kosztem dzieci. Ta manipulacja doprowadza do czystego przetargu a niektórzy nauczyciele tylko takim argumentem potrafią się wykazać. Ten temat to dopiero czubek góry tego co się dzieje w tej szkole najlepiej podpytać byłych a może i niektórych obecnych nauczycieli.Zastraszanie nauczycieli wzywanie policji do szkoły to codzienność. Mam nadzieję że to już koniec tego klanu i siania postrachu w Zemborzycach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grażyna! Zachowaj resztki honoru -odejdz sama! albo cie d... bedzie bolała od kopniaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawet w swoich prywatnych szafkach nauczuciele muszą mieć ład i zawartośc jaką sobie zażyczy dyrektorka, w przeciwnym razie wszystko jest wyrzucane na podłogę, przez nią samą w ataku furii-komentarz jest chyba zbędny..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciel napisał:
Powiem tak. Pracowałem w tej chorej szkole kilka lat. To co tam się wyprawia to przechodzi wszelkie ludzkie pojęcie. Nie mniej jednak bardzo dziwi mnie fakt, że wszyscy a na pewno w większości, którzy tam pracują pozwalają sobie na głowę wchodzić i chyba uwielbiają wręcz jak ktoś ich gnębi psychiczne… taki rodzaj „masochizmu”. Zdaję sobie sprawę, że w dobie czasów obecnych jest ciężko z pracą, ale wiem z własnego doświadczenia, że jak się bardzo czegoś chcę i pragnie zmiany to jest to możliwe. Szkoła piękna, wyposażona a z drugiej strony obłudna i fałszywa, gdzie człowiek traktowany jest jak robol, przedmiot, który ma według Pani Dyrektor przynosić tylko efekty. Nie będę się rozpisywał, bo na ten temat można napisać powieść. Jednak muszę powiedzieć, że najbardziej rani mnie fakt, że wszyscy pracujący w tej szkole i całe to śmieszne wręcz żenujące Kuratorium w Lublinie wie co tam się dzieję a nic w tym kierunku nie robi. Na koniec mogę powiedzieć tyle, że współczuje każdemu kto tam pracuję. Praca jest bardzo ważna, ale chyba zdrowie najważniejsze. Zmagałem się przez półtora roku z nerwicą, która była efektem pracy w tamtejszej szkole. Słyszałem często: musisz złapać dystans! Jednak nie wszyscy potrafią sobie z tym poradzić… a czy można w ogóle złapać dystans do faktu poniżania drugim człowiekiem???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nauczyciel napisał:
nawet w swoich prywatnych szafkach nauczuciele muszą mieć ład i zawartośc jaką sobie zażyczy dyrektorka, w przeciwnym razie wszystko jest wyrzucane na podłogę, przez nią samą w ataku furii-komentarz jest chyba zbędny..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zróbcie coś dla swoich dzieci, nie zapisujcie ich tutaj!!! a jeśli są juz uczniami tej szkoły to idźcie do kuratorium, im nas tam bedzie więcej z tym większą ochotą dzieciaki bedą chodzić do szkoły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...